مشاوره راه اندازی رستوران

مشاوره و راه اندازی رستوران

راه اندازی رستوران و تجهیز رستوران

گروه غذایی مجتبی ( مجی فود ) خدمات آموزش آشپزی را به سه روش در اختیار علاقمندان قرار می دهد.

آموزش آشپزی برای آشپز های رستوران ها به صورت گروهی . این نوع آموزش به درخواست رستوران ها در محل خود رستوران ها قابل انجام است.این کلاس ها می تواند در جهت رفع اشکال و بالا بردن سطح کیفی کار آشپز ها و یا آموزش پرسنل از صفر تا صد باشد.

کمپ های آموزشی غذا با تنوع دوره های مختلف ، که زمان برگزاری و محل برگزاری و نوع دوره از طریق همین سایت از قبل اعلام می گردد.

بخش های رایگان آموزشی که از درون سایت قرار داده می شود و شما از همینجا می توانید آن ها را مشاهده نمایید. گذاری در زمینه رستوران یک سرمایه گذاری سود آور است. اما به شرطی که شما پیش نیاز های آن را رعایت کرده باشید و با اصول آن آشنا باشید. چه بسیار کسانی بوده اند که با شناخت و با هدف گیری درست قدم به پیش گذاشته اند و حالا رستورانی موفق دارند. و چه بسیار کسانی که با وجود هزینه های زیادی که کرده اند از کار خود نتیجه نگرفته اند.

یک رستوران صرف اینکه هزینه زیادی برای خرید تجهیزات یا دیزاین آن شده باشد موفقیت آن را تضمین نمی کند. گاهی انتخاب اشتباه یک منوی غذا برای یک منطقه و یا نکات ریز دیگری می توان عامل شکست باشد.بنابر این بهتر است قبل از اینکه شروع به هزینه های هنگفت نمایید با مشاورین مجرب مشورت کنید.

شاید به نظر بعضی افراد هزینه کردن برای مشاوره یک هزینه اضافی است ولی مشاوره می تواند به شما کمک کند تا از صرف هزینه های اضافی پرهیز کنید.و هزینه ها را در مسیر درست ساماندهی نمایید و با این کار در مجموع از هزینه های شما بکاهد.

برای اینکه بتوانید در راه اندازی رستوران خود موفق شوید باید حتما از مشاوره افراد متخصص در زمینه راه اندازی رستوران استفاده کنید تا مبادا هزینه های زیادی که می کنید به هدر برود.

ما در این زمینه می توانیم به شما کمک کنیم. از صفر تا صد کار در کنار شما باشیم.

برای تک تک این موارد می توانید با جناب مجتبی حاصلی تماس بگیرید.

شماره تماس

09128355508

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *